Konsultacje projektu

Zapraszamy do udziału w konsultacjach

  • 17.05.2017, Warszawa, Polski Komitet Olimpijski
    Znacznik na mapie
  • 23.06.2017, Szczecin, Hotel Vulcan
    Znacznik na mapie
  • 27.06.2017, Białystok, Hotel Podlasie
    Znacznik na mapie
  • 28.06.2017, Ełk, Hotel Rydzewski
    Znacznik na mapie
  • 03.07.2017, Gorzów Wlkp., Akademia im. Jakuba z Paradyża
    Znacznik na mapie
  • 11.07.2017, Kraków, Best Western Premier Kraków Hotel
    Znacznik na mapie
  • 12.07.2017, Częstochowa, Arche Hotel Częstochowa
    Znacznik na mapie
  • 25.07.2017, Rzeszów, Bristol Tradition & Luxury Hotel
    Znacznik na mapie
  • 26.07.2017, Lublin, Hotel Victoria
    Znacznik na mapie
  • 05.09.2017, Kielce, Best Western Grand Hotel
    Znacznik na mapie
  • 18.09.2017, Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto
    Znacznik na mapie
  • 19.09.2017, Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
    Znacznik na mapie
  • 20.09.2017, Siedlce, Hotel Aleksandria
    Znacznik na mapie
  • 26.09.2017, Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum
    Znacznik na mapie
  • 03.10.2017, Poznań, Biurowiec OMEGA
    Znacznik na mapie
  • 04.10.2017, Opole, Hotel Mercure Opole
    Znacznik na mapie

Konferencje

Aktualne konferencje
Termin Miasto Miejsce Program konferencji Zgłoszenie Mapa dojazdu
26.09.2017 Wrocław Hotel Mercure Wrocław Centrum Program Weź udział Pl. Dominikański 1
02.10.2017 Łódź Holiday Inn Łódź Program Weź udział ul. Piotrkowska 229/231
03.10.2017 Poznań Biurowiec OMEGA Program Weź udział ul. Dąbrowskiego 79
04.10.2017 Opole Hotel Mercure Opole Program Weź udział ul. Krakowska 57-59
Zakończone konferencje
Termin Miasto Miejsce Program konferencji Mapa dojazdu
17.05.2017 Warszawa Polski Komitet Olimpijski Wybrzeże Gdyńskie 4
23.06.2017 Szczecin Hotel Vulcan Program Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A
27.06.2017 Białystok Hotel Podlasie Program 42 Pułku Piechoty 6
28.06.2017 Ełk Hotel Rydzewski Program Armii Krajowej 32
03.07.2017 Gorzów Wlkp. Akademia im. Jakuba z Paradyża Program Chopina 52
11.07.2017 Kraków Best Western Premier Kraków Hotel Program Opolska 14a
12.07.2017 Częstochowa Arche Hotel Częstochowa Program Oleńki 20
25.07.2017 Rzeszów Bristol Tradition & Luxury Hotel Program Rynek 20 - 23
26.07.2017 Lublin Hotel Victoria Program Narutowicza 58/60
05.09.2017 Kielce Best Western Grand Hotel Program Sienkiewicza 78
18.09.2017 Gdańsk Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto Program ul. Jana Heweliusza 22
19.09.2017 Bydgoszcz Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze Program ul. Gdańska 187
20.09.2017 Siedlce Hotel Aleksandria Program ul. Artyleryjska 33

Spotkania robocze

Spotkania aktualne
Termin Miejsce Zgłoszenie Program
21.09.2017 Wyliny Ruś, Środowiskowy Dom Samopomocy, Wyliny Ruś 46A, 18-210 Szepietowo Weź udział Program
22.09.2017 Ełk, Warsztat Terapii Zajęciowej w Ełku, ul. Kolejowa 31, 19-300 Ełk Weź udział Program
28.09.2017 Konary, Centrum Warsztatowo – Rehabilitacyjne Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej, Konary, ul. Bonifraterska 33, 31-032 Mogilany Weź udział Program
29.09.2017 Jadowniki Mokre, Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych, Jadowniki Mokre 340, 33-271 Jadowniki Mokre Weź udział Program
9.10.2017 Kielce, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kielcach, ul. Mielczarskiego 45, 25-709 Kielce Weź udział Program
10.10.2017 Starachowice, Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Reja 10, 27-200 Starachowice Weź udział Program
12.10.2017 Łódź, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łodzi, ul. Garnizonowa 38, 94-224 Łódź Weź udział Program
13.10.2017 Piotrków Trybunalski, Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Dmowskiego 20, 97-300 Piotrków Trybunalski Weź udział Program
17.10.2017 Pszczyna, Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Św. Jadwigi 4, 43-200 Pszczyna Weź udział Program
Spotkania zakończone
Termin Miejsce Program
29.06.2017 Gołdap, Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Ełckiej, ul. Przytorowa 5, 19-500 Gołdap Program
30.06.2017 Urzecze (powiat łowicki), Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Łowickiej w Urzeczu, Urzecze 22, 99-440 Zduny Program
5.07.2017 Czermin, Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie, Czermin 1 Program
6.07.2017 Ostrów Wielkopolski, Warsztat Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Odolanowska 19 Program
13.07.2017 Zawiercie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawierciu, ul. Krzywa 3 Program
20.07.2017 Kluczbork, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kluczborku, ul. Zamkowa 6 Program
21.07.2017 Nysa, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nysie, ul. Grodkowska 26 Program
27.07.2017 Brwinow, Dom Pomocy Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej ul. Wiosenna 21 Program
28.07.2017 Milanówek, Dom Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archdiecezji Warszawskiej, ul. Piasta 5 Program
31.07.2017 Krasnystaw, Środowiskowy Dom Samopomocy w Krasnymstawie, ul. Konopnickiej 5 Program
2.08.2017 Dębno, Regionalna Placówka Opiekuńczo – Terapeutyczna w Dębnie ul. Mickiewicza 30 B Program
7.08.2017 Jelna, Środowiskowy Dom PomocyŚDS w Jelnej, Jelna 155, 37-310 Nowa Sarzyna Program
8.08.2017 Radomyśl nad Sanem, Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomyślu nad Sanem, ul. Mickiewicza 25 Program
21.08.2017 Mikoszów, Warsztat Terapii Zajęciowej w Mikoszowie, Mikoszów 27 Program
22.08.2017 Bielawa, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bielawie, ul. Lotnicza 5, 58-260 Bielawa Program
24.08.2017 Somonino, Warsztat Terapii Zajęciowej Somonino, ul. Osiedlowa 17, 83-314 Somonino Program
25.08.2017 Tczew, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie, ul. Niepodległości 10, 83-110 Tczew Program
29.08.2017 Lublin, Środowiskowy Dom Samopomocy "KALINA" w Lublinie, ul. Kalinowszczyzna 84, 20-201 Lublin Program
1.09.2017 Kostry Noski, Centrum Usług Społeczno-Edukacyjnych, Kostry Noski 37,  18-212 Nowe Piekuty Program
7.09.2017 Skwierzyna, Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Skwierzynie „Razem Raźniej”, ul. Przemysłowa 42A, 66-440 Skwierzyna Program
8.09.2017 Zielona Góra, Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Parasol” w Zielonej Górze, ul. Mieszka I 2-4 Program
11.09.2017 SPOTKANIE ODWOŁANE | Gniewkowo, ŚDS Powstańców Wielkopolskich 5a, 88-140 Gniewkowo Program
12.09.2017 Toruń, Specjalistyczny Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Skłodowskiej Curie 80D, 87-100 Toruń Program
13.09.2017 Żuromin, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Kościuszki 2, 09-300 Żuromin Program